search404 uk translation - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: Search 404 settings
uk: Параметри Пошуку на сторінці 404

en: Administer search 404.
uk: Адміністрування модуля search404

en: The page you requested was not found.
uk: Запитувана Вами сторінка не знайдена.

en: The page you requested does not exist. A search for %keys resulted in this page.
uk: Запитувана Вами сторінка неіснує. ВІдображено пошуко для %keys по сайту.

en: The page you requested does not exist. For your convenience, a search was performed using the query %keys.
uk: Запитувана Вами сторінка неіснує. Для Вашої зручності - результати пошуку для %keys.

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Jump directly to the search result when there is only one result.
uk: Перенаправляти прямо до результатів пошуку, якщо тільки один результат.

en: Jump directly to the first search result when there are multiple results.
uk: Перенаправляти прямо до першого результату, якщо їх багато.

en: Show Left and Right blocks in Page when a 404 Search occurs
uk: ВІдображати лівий і правий блоки на сторінці пошуку 404.

en: Advanced settings
uk: Розширені налагодження

en: WARNING. Some of these settings can mess up stuff, don't touch unless you know what you are
    		doing.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Деякі з цих параметрів можуть нашкодити, тому не змінюйте їх якщо не знаєте, що ви робите.

en: Use OR between keywords when searching.
uk: Використовувати OR між словами при пошуку.

en: Use auto-detection of keywords from search engine referer. BETA! Not for production sites, use at your own risk.
uk: Використовувати автовизначення ключових слів з реферерів пошукових систем. ТЕСТУВАННЯ! Не для продакшн сайтів.

en: Words to ignore
uk: Слова, що ігнорувати

en: These words will be ignored from query. Separate words with a space, e.g.: "and or the".
uk: Ці слова будуть проігноровані в запиті. Розділяйте слова пропусками.

en: Extensions to ignore
uk: Розширення для ігнорування

en: These extensions will be ignored from query. Separate extensions with a space, e.g.: "htm html php". Do not include leading dot.
uk: Ці розширення будуть проігноровані з пошукового запиту. Розділяйте їх з допомогою пропусків. Приклад: html php

en: Extensions to abort search
uk: Розширення для зупинки пошуку

en: A search will not be performed for a query ending in the following extensions. Separate extensions with a space, e.g.: "gif jpg jpeg bmp png". Do not include leading dot.
uk: Пошук не буде запропоновано для запитів, що закінчуються наступними розширеннями. Розділяйте їх пропусками без крапок. Приклад: gif jpg bmp

en: This regex will applied to all queries. It uses the code:<p>%code</p>Look directly at the source code to understand underlying syntax. See also <a href="http://php.net/pcre">PCRE pages in the PHP Manual</a>.
uk: Ця формула буде застосована до всіх запитів. Використовується код: <p>%code</p> Дивіться безпосередньо в вихідний код для розуміння синтаксису. Дивіться також <a href="http://php.net/pcre">PCRE сторінки в PHP документації</a>.

en: Other
uk: Інше
