Drupal 4.6 - en to ca translation catalogue (47 entries)

en: Disabled
ca: Dehabilitat

en: Enables notifications by e-mail.
ca: Habilita les notificacions per correu electrònic.

en: Send notifications every
ca: Envia notificacions cada

en: Requires crontab.
ca: Requereix el contrab.

en: Number of failed sends after which notifications are disabled
ca: Número d'enviaments fallits després que es dehabilitessin les notificacions

en: my notify settings
ca: els meus paràmetres de notificació

en: notifications
ca: notificacions

en: access notify
ca: notificació d'accés

en: administer notify
ca: administra el notificador

en: notify
ca: notificador

en: Save settings
ca: Desa paràmetres

en: Notify settings saved
ca: Paràmetres del notificador desats

en: Notify status
ca: Estat del notificador

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Do you wish to receive periodic e-mails when new content is posted?
ca: Desitgeu rebre correus electrònics periòdics per quan s'enviï nou contingut?

en: Master switch
ca: Commutador principal

en: Notify new content
ca: Notifica nou contingut

en: Include new content in the notification mail.
ca: Inclou el nou contingut en el correu de notificació.

en: Content
ca: Contingut

en: Title only
ca: Solament el títol

en: Title + Teaser
ca: Títol + Resum

en: Title + Body
ca: Títol + Cos

en: Select the amount of each post that you would like to see in your notification e-mails.
ca: Seleccioneu la quantitat de cada enviament que desitgeu visualitzar en els correus de notificació.

en: Notify new comments
ca: Notifica nous comentaris

en: Include new comments in the notification mail.
ca: Inclou nous comentaris en el correu de notificació.

en: Detailed settings
ca: Paràmetres en detall

en: Save
ca: Desa

en: username
ca: nom d'usuari

en: e-mail address
ca: adreça de correu electrònic

en: content
ca: contingut

en: teasers
ca: resums

en: comment
ca: comentari

en: failed attempts
ca: intents fallits

en: %sitename notification for %username
ca: notificació de %sitename per a %username

en: Recent content
ca: Contingut recent

en: %status %type by %author: %title
ca: %status %type per %author: %title

en: queued
ca: a la cua

en: published
ca: publicat

en: Recent comments
ca: Comentaris recents

en: %count new comments attached to: %title
ca: %count nous comentaris adjunts a: %title

en: %title by %author
ca: %title per %autor

en: Greetings %user,
ca: Felicitats %user,

en: This is an automatic mail from %sitename
ca: Aquest és un correu electrònic automàtic provinent de %sitename

en: To stop receiving these mails go to %notify-url
ca: Per a aturar la recepció d'aquests correus aneu a %notify-url

en: Notify: User %name (%mail) could not be notified. Mail error.
ca: Notificador: No s'ha pogut notificar l'usuari %name (

en: Notify: User %name (%mail) notified successfully.
ca: Notificador: S'ha notificat amb èxit l'usuari %name (%mail).

en: user
ca: usuari
