Insert (6.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Insert
hu: Beillesztés

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Style
hu: Stílus

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Link to file
hu: Hivatkozás a fájlhoz

en: pixels
hu: pixel

en: These options allow the user to easily insert an &lt;a&gt; or &lt;img&gt; tag into text areas or WYSIWYG editors after uploading a file or image.
hu: Ezek a lehetőségek lehetővé teszik a felhasználók számára, hogy könnyen szúrjanak be &lt;a&gt; vagy &lt;img&gt; jelölőket a szövegdobozokba, vagy a WYSIWYG szerkesztőkbe, miután egy fáljt vagy képet feltöltöttek.

en: Maximum image insert width
hu: A beszúrt kép legnagyobb szélessége

en: When inserting images, the height and width of images may be scaled down to fit within the specified width. Note that this does not resize the image, it only affects the HTML output. To resize images it is recommended to install the <a href="http://drupal.org/project/image_resize_filter">Image Resize Filter</a> module.
hu: A képek beszúrásakor, a képek szélessége és magassága átméretezésre kerülhet, hogy beleférjen a megadott szélességbe. Megjegyzendő, hogy ez nem méretezi át a képet, csak a HTML kimenetet érinti. A képek átméretezéséhez ajánlott az <a href="http://drupal.org/project/image_resize_filter"><em>Image Resize Filter</em></a> modul telepítése.

en: Enable insert button
hu: Beszúrási nyomógomb engedélyezése

en: Enable the insert button and options for this widget.
hu: Engedélyezi a beszúrás nyomógombot és a lehetőségeket ennek a felületi elemnek.

en: Enabled insert styles
hu: Engedélyezett beszúrási stílusok

en: Select which styles should be available when sending items to text areas. If no styles are selected, the option to use a style is not displayed.
hu: Ki lehet választani, hogy mely stílusok legyenek elérhetőek, amikor elemeket küldenek a szövegdobozokba. Ha nincs kiválasztott stílus, akkor a stíluskiválasztó lehetőség nem fog megjelenni.

en: Default insert style
hu: Alapértelmezés szerinti beszúrási stílus

en: Select the default style which will be selected by default or used if no specific styles above are enabled.
hu: Az alapértelmezés szerinti stílus kiválasztása, mely alapértelmezés szerint ki lesz választva, vagy felhasználásra kerül, ha fentebb nincs engedélyezett stílus.

en: Additional CSS classes
hu: Hozzáadandó CSS osztályok

en: Add any classes that should be added to the item on output.
hu: Hozzáad bármely osztályt, melyet hozzá kell adni az elemhez a kimenetben.

en: The settings for FileField Insert have been migrated to the Insert module.
hu: A <em>FileField Insert</em> modul beállításai át lettek költöztetve az <em>Insert</em> modulhoz.

en: FileField Insert has been disabled. You may safely delete it from your installation.
hu: A <em>FileField Insert</em> modul le lett tiltva. Most biztonságosan el lehet távolítani.

en: Assists in inserting files, images, or other media into the body field or other text areas.
hu: Segít a fájlok, képek vagy egyéb médiák beszúrásában a tartalom törzsébe, vagy egyéb szövegdobozokba.
